Zielona Noc na Jagmina

Tańce, zabawy i konkursy

Pożegnanie 6- latków to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców jak i personelu przedszkola. Aby jak najmilej wspominały czas spędzony w przedszkolu została zorganizowana  ZIELONA NOC, czyli wielka przygoda i test na samodzielność. Na początek dzieci udały się z bagażami do sali, w której  przygotowały swoje miejsce do spania. Następnie wybrały się do pobliskiej lodziarni na pyszne lody. Gdy wróciły do przedszkola były tańce, konkursy, zadania i mnóstwo śmiechu i zabawy, a gdy głód zaczął doskwierać zjadły pyszną pizze. Gdy zaczął zapadać zmrok dzieci wyposażone w latarki wyszły na plac zabaw w poszukiwaniu wskazówek, które miały doprowadzić je do celu. W czasie wędrówki musiały wykazać się: mądrością, sprawnością fizyczną i sprytem. A nagrodą był popcorn, który podjadały oglądając bajkę… noc minęła spokojnie, przedszkolaki zmęczone atrakcjami szybko usnęły. Szalona zielona noc dobiegła końca. Dzieci bardzo szczęśliwe z pamiątkowymi dyplomami witały przybyłych rodziców.