PODRĘCZNIKI na rok 2019/2020

3-LATKI

3-latki – zestaw dla dziecka

Wydawnictwo: Nowa Era

„Dzieciaki w akcji” dla 3-latków to zbiór różnorodnych ćwiczeń na pojedynczych kartach, zebranych w bloczek, oraz dużych kartach grafomotorycznych. Znajdują się tam zadania o bliskiej dziecku i ciekawej tematyce ułatwiają adaptację i rozbudzają zainteresowania. Projekty plastyczno-techniczne zachęcają do aktywności i kreatywności, pomagają doskonalić sprawność dłoni. Atrakcyjne karty A3 z obrazkami grafomotorycznymi pozwalają ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową na dużej powierzchni. Natomiast przyjazna grafika pobudza wyobraźnię.

dzieciaki-w-akcji-trzylatki

4 – LATKI

4-latki – zestaw dla dziecka

Wydawnictwo: Nowa Era

Autorzy: Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha

W skład zestawu wchodzą:

• wyprawka

Materiały edukacyjne dla czterolatków zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania rozwijające zainteresowania i umiejętności. Wspierają rozwój dziecka w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej.

dzieciaki-w-akcji-czterolatki

5 – LATKI

5-latki – zestaw dla dziecka

Wydawnictwo : Nowa Era

Autorzy: Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha

W skład zestawu chodzą:

• Wyprawka

Seria „Dzieciaki w akcji” przeznaczona dla 5-latków zawiera różnorodne ćwiczenia i zadania rozwijające zainteresowania i umiejętności.

• Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej.
  • Pomaga wspierać harmonijny rozwój dzieci, dzięki zróżnicowanym zajęciom i zabawom.
  • Ułatwia zadania wychowawcze, kładąc duży nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny.
  • Wspiera warsztat pracy nauczyciela i pomaga we współpracy z rodzicami dzięki poradom specjalistów: psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej.

dzieciaki-w-akcji-pięciolatki

6-LATKI

6-latki – zestaw dla dziecka

Wydawnictwo : Nowa Era

Autorzy: Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha

W skład zestawu chodzą:

• Wyprawka

Seria „Dzieciaki w akcji” przeznaczona dla 6-latków wspiera wszechstronny rozwój dzieci, łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami. Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej. ·

• Ułatwia pracę w grupach niejednorodnych wiekowo dzięki ułożeniu treści w taki sposób, żeby dzieci w każdym wieku w tym samym okresie kształciły te same umiejętności lub sprawności.

dzieciaki-w-akcji-sześciolatki